Jenner: Më nxitën ta ekspozojë gjoksin kur isha 18-vjeçare

Prishtinë | 11 Dhj 2019 | 18:55 | Nga Ekonomia Online

Në vetëm një vit, Kendall Jenner, arrin të fitojë 22.5 milionë dollarë, duke u konsideruar kështu modelja më e paguar në botë.

E ftuar në “The Late Show” mbrëmjen e së martës, bukuroshja e pasarelave tregoi se si e inkurajuan që në sfilatën e saj të parë të ekspozonte gjoksin.

“Në sfilatën time të parë ekspozova gjoksin. Sa kisha mbushur 18 vjeç, dhe më thanë “hiqe bluzën”, zbuloi ylli 24-vjeçar.

Të ngjashme