Jennifer Lawrence zhvishet për Vogue

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 08:30 | Nga

Aktorja Jennifer Lawrence ka pozuar nudo për edicionin e muajit shtator të revistës prestigjioze Vogue.

26 vjeçarja u duk të jetë pa grim në pozën mbresëlënëse të cilën Vogue e publikoi në llogarinë e vet në Instagram.

Karshi fotografisë, Vogue e lavdëron Lawrence duke e përmendur nominimin e katërfishtë të saj për Oscar dhe fitoren e saj si aktorja më e mirë në rol kryesor për performancën në filmin Silver Linings Playbook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme