Jennifer Lopez përshëndet Shqipërinë live, videoja bëhet virale

Prishtinë | 08 Maj 2022 | 14:55 | Nga Ekonomia Online

Jennifer Lopez është këngëtarja me famë botërore, që numëron hite të jashtëzakonshme.

Së fundi ajo ka bërë një “live” në ‘Instagram’, para miliona ndjekësve të saj.

E teksa ishte duke e mbyllur bisedën me ta, ajo ka lexuar një prej komenteve të shumta që i përkiste një shqiptari.

Ndjekësi i kishte shkruar “Albania” me flamurin kuq zi dhe artistja e famshme e përshëndeti atë vetëm pak sekonda para se të mbyllte “live”-in e saj.

“Mirupafshim Shqipëria, ju pashë ”, shprehet Jennifer Lopez, duke gëzuar jo vetëm djalin që i komentoi, por me siguri të gjithë fansat shqiptarë.

Djali është fans i flaktë i këngëtares, i cili edhe më parë ka arritur të marrë vëmendjen e këngëtares ku i kishte komentuar në një nga kërcimet e tij duke iu bashkëngjitur sfidës gjatë periudhës së pandemisë.

Të ngjashme