Jennifer Lopez vë në pah unazën gjigante të fejesës

Prishtinë | 18 Mar 2019 | 09:36 | Nga Ekonomia Online

Jennifer Lopez është fotografuar krah për krah me të fejuarin e saj Alex Rodriguez derisa arritën në një restorant për darkë, në qytetin e New York-ut, transmeton Klan Kosova.

49-vjeçarja vuri në pah unazën e saj gjigante të fejesës, ndërsa ishte e veshur me xhinse dhe një pallto të gjatë..

Ndërkaq Alex, kishte të veshur një pallto gri parë këtë natë romantike.

jennifer lopez engagement ring alex rodriguez dinner 044258387
jennifer lopez engagement ring alex rodriguez dinner 044258387

Të ngjashme