Jennifer shfaqet në publik me të dashurin “plak”

Prishtinë | 14 Sht 2017 | 19:42 | Nga

Romanca e tyre gjatë xhirimeve të filmit të ri “Mother” është mbajtur tepër sekrete, por mbrëmjen e së mërkurës, Jennifer Lawrence, 27-vjeçe dhe regjisori Darren Aronofsky, 48-vjeç, kanë bërë paraqitjen e tyre të parë zyrtare për premierën e filmit në New York.

Edhe pse fillimisht ata janë munduar të ruajnë një distancë mes njëri-tjetrit në tapetin e kuq, dyshja papritur është shfaqur krah për krahu dhe të lumtur teksa kanë pozuar për paparacët.

Jennifer dukej një engjëll i vërtetë teksa është paraqitur me një fustan të bardhë, të ngjashëm me posterin e filmit.

Body language expert reveals what's really going on with Jen Lawrence and Darren Aronofsky

Body language expert reveals what's really going on with Jen Lawrence and Darren Aronofsky

Body language expert reveals what's really going on with Jen Lawrence and Darren Aronofsky

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme