I jep fund lidhjes çifti pasionant shqiptar

Prishtinë | 16 Sht 2017 | 18:41 | Nga

Ata ishin një çift shumë i lumtur bashkë dhe kishin një lidhje shumë pasionante.

Aq sa shpesh ndanin me ndjekësit e rrjeteve sociale puthje e përqafime me njëri-tjetrin. Në fakt kjo ishte hera e parë që këngëtari Erik Lloshi, bëri kaq publike një lidhje dashurie.

Modelja seksi, Jola Progri, dukej se e kishte marrosur artistin. Por diçka nuk shkoi mirë. Në fakt nuk po shikonim më foto në çift dhe i bëmë një “kontroll” profileve të secilit. Historia në çift është zhdukur pa gjurmë.

Ata kanë fshirë çdo postim bashkë, vetëm se Erikut i ka shpëtuar një pozë nga dimri i një viti më parë. Nuk dihet se çfarë i çoi dy të rinjtë drejt ndarjes, por ata duket se po e kalojnë mirë këtë fazë të re si beqarë. Ai me shumë punë e koncerte, ajo si gjithnjë me poza seksi.

Image result for Erik Lloshi jola progri

Image result for Erik Lloshi jola progri

Image result for Erik Lloshi jola progri

Image result for Erik Lloshi jola progri

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme