Jerry Ferrara bëhet baba

Prishtinë | 13 Maj 2019 | 08:36 | Nga Ekonomia Online

Jerry Ferrara është bërë baba.

39 vjeçari hyri në Instagram për të njoftuar se ai dhe bashkëshortja e tij Breanne, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, transmeton Klan Kosova.

Ata mirëpritën një djalë të cilit ia lanë emrin Jacob Michael.

“Breanne dhe une jemi krenarë t’ju prezantojmë me fëmijën tonë të bukur”, ka shkruar Jerry duke postuar një fotografi.

Jerry dhe Breanne, lajmin për shtatzëni e dhanë në janar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme