Jessica Simpson nuk po njihet shkaku i shtatzënisë

Prishtinë | 27 Dhj 2018 | 15:22 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jessica Simpson po i numëron ditët deri në kohën kur do të sjell në jetë një fëmijë.

Bukuroshja 38-vjeçare u fotografua me familjen përpara Kishës, ku ishte për lutjet e mëngjesit të Krishtlindjeve.

Biondina tashmë ka bërë të ditur për mediat se është duke pritur që lind një vajzë.

Jessica theksojmë se tanimë është nënë e dy fëmijëve, bijës Maxwell Drew (6) dhe djalit, Ace Nut (5).

Rreth luftës me kilogramë pas të dy shtatzënive e ka shtyrë të flas publikisht për këtë temë.

Megjithatë, ajo nuk është e mbingarkuar me pamjen pasi që mbështetjen e madhe të burrit të saj, Eric Johnson.

“Eriv është më i miri, ende ndihem sikur jemi në muajin e mjaltit. Që nga koha kur jam bërë nënë dhe tani shtatzënë, vetja më duket më tërheqëse”, tha ajo kohët e fundit.

View this post on Instagram

38-летняя Джессика Симпсон с мужем и двумя детьми сходила в церковь на Рождественскую службу. Судя по всему, сумка в роддом уже собрана. #jessicasimpson⠀ ⠀ Как думаете, Джессика сама завязывала шнурки на ботинках? #новостизвезд #звезды #новости #шоубизнес #шоубиз #москва #эстрада #артист #свежиеновости #селебрити #novosti_zvezd1 #лайк #подпишись #инста #питер #шоу #интересно #себяшки #знаменитости #новостьдня #любовь #life #like #популярно #лайк #дом2 #реклама #рекламавинстаграме

A post shared by Все о звездах (@vse_o_zvezdahhh) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme