JLo më atraktive sot se para 10 vitesh

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 15:25 | Nga Ekonomia Online

Jennifer Lopez po ashtu ka zgjedhur të përballet me sfidën për të publikuar foto 10 vite të vjetra.

Këngëtarja seksi ka zgjedhur që ta bëjë krahasimin e një imazhi nga koha kur ishte shtatzënë dhe një tjetri të realizuar së fundmi, shkruan lajmi.net.

Pra ajo bëri krahasimin mes dy fotografive të realizuara një në vitin 2008, dhe një tjetre në 2018-n.

Nëse i analizon të dyja imazhet, bazuar në stilin që e ka pasur, JLo duket më atraktive sot kur ka mbushur të 50-at.

Të ngjashme