Joanna Krupa shfaqet topless

Prishtinë | 12 Tet 2016 | 00:09 | Nga

Modelja dhe aktorja e njohur, Joanna Krupa, ka “çmendur” fansat e saj me fotot e saj më të fundit.

Bukuroshja 37-vjeçare asnjëherë nuk ka hezituar të ekspozojë asetet e saj trupore, e të cilat padyshim që janë për tu admiruar, shkruan Daily Mail.

Ish-ylli i Real Houswëives of Miami është paraqitur pothuajse e zhveshur dhe tejet seksi në fotot e realizuara së fundi, ku mori më shumë se 20 000 pëlqime.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme