John Cena ndahet nga e fejuara

Prishtinë | 16 Pri 2018 | 09:15 | Nga

John Cena dhe Nikki Bella po ndahen!

Çifti konfirmoi lajmin të dielën për Us Ëeekly, transmeton Klan Kosova.

“Edhe pse ky vendim ishte i vështirë, ne vazhdojmë të kemi dashuri të madhe dhe respekt për njëri-tjetrin. Ne kërkojmë që ta respektoni privatësinë tonë gjatë kësaj kohe”, tha çifti përmes një deklarate.

Të dy u fejuan një vit më parë, pas gjashtë vjetësh në lidhje, që nga viti 2012.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme