Jonida zbulon arsyen se pse nuk shkoi në dasmën e mikes së saj, Arminës

Prishtinë | 30 Sht 2022 | 17:49 | Nga Ekonomia Online

Të dielën që lamë pas Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Në mesin e shumë të ftuarve u vërejt mungesa e mikes së saj , këngëtares Jonida Maliqi.

Nga mediat u aludua se dyshja kanë ftohur raportet dhe më nuk ka asnjë miqësi në mes tyre.

Mirëpo së fundmi Jonida i ka shuar këta zëra me anë të një InstaStory, ku tregoi se për shkak të një arsye personale, të cilën nuk ka dashur ta komentojë, ajo nuk mundi të marrë pjesë në dasmë.

Të ngjashme