Ju ka marrë malli për një hit vjeshte, Besa Hoti vjen me këngën “No Bugatti”

Prishtinë | 12 Tet 2020 | 20:17 | Nga Ekonomia Online

Jemi në vjeshtë. Jemi të lodhur me këngët dhe stinës së verës plot ritëm, por kështu nuk është me këngën “No Bugatti” të artistes Besa Hotit.

Kënga është lansuar sonte dhe është njëra prej këngëve që i përshtatet më se shumti stinës së vjeshtës.

E xhiruar në Zvicër, Bessa paraqitet edhe me një stil unik të një këngëtareje të re që nuk e kemi parë më parë.

“No Bugatti” është prodhuar nga producenti Cricket kurse teksti i këngës është shkruar vet nga këngëtarja.

Të ngjashme