Juristja shqiptare rikthehet “fuqishëm” në Instagram (Foto)

Prishtinë | 13 Qer 2020 | 09:18 | Nga Ekonomia Online

Redona ekspozoi format e saj bombastike trupore duke mos lënë vend për imagjinatën.

Me pozat e nxehta dhe joshëse, ajo i vuri flakën rrjetit duke i çmendur të gjithë.

Prej disa kohësh na kishin munguar fotot e saj provokuese, por Redona vendosi të rikthehet dhe të kënaqë ndjekësit e saj.

Redona njihet për linjat e saj perfekte trupore dhe fotografitë mjaft atraktive, që poston vazhdimisht.

View this post on Instagram

Reading is sexy 📖

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

View this post on Instagram

Crazy in ❤️

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

Të ngjashme