Justin Bieber dhe Hailey duken plot stil duke shkuar në darkë

Prishtinë | 04 Maj 2021 | 12:01 | Nga Ekonomia Online

Justin Bieber u pa me gruan e tij Hailey Bieber të hënën në mbrëmje ndërsa po modelonte stilin e tij të ri të flokëve.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij u panë duke shkuar për darkë në Craig në West Hollywood, California pas polemikave, shkruan Daily Mail.

Këngëtari i “Peaches”, 27 vjeç, duket se i shmangej shqetësimit të tij ndërsa kishte veshur një veshje të thjeshtë me një shami që mbante flokët ndërsa Hailey, 24 vjeç, ishte veshur me një pamje të butë.

Javën e kaluar, Justin u përball me një numër pretendimesh për përvetësimin kulturor në shfaqjen e dreadlocks të tij të ri, por ai vazhdoi të trondiste stilin me krenari.Reklamë

Ylli pop i Kanadasë u pa në faqen e tij në Instagram me flokët e tij kafe në pendë ndërsa rrinte jashtë me një majë të kuqe dhe pantallona të shkurtra me atlete blu – e ngjashme me ansamblin e tij të veshur për natën e tij të takimit.

Polemikat e këngëtarit vijnë mes lidhjes midis dreadlocks dhe identitetit dhe kulturës së zezakëve, me shumë përdorues të mediave sociale duke thirrur artistin e bardhë pasi ai ishte përfshirë në një skandal të ngjashëm në 2016.

Tifozët shkruanin, “Sapo pashë historinë e Justin Bieber …. djali im, a je serioz ?? Ai nuk mësoi absolutisht asgjë, kur bëhet fjalë për përvetësimin kulturor? Mënyra se si flokët e tij do të bien edhe më shumë. Ai më mirë të rruajë të gjitha kur të ketë mbaruar me të”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme