Justin Bieber me këngë të re

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 08:56 | Nga

Këngëtari kanadez, Justin Bieber ka paralajmëruar lansimin e projektit të tij më të ri. “Can we still be friends”.

Bieber këtë paralajmërim e ka bërë përmes rrjetit social Tweet-er. Kënga pritet të publikohet të premten dhe mbetet të shihet nëse ajo do të shoqërohet me videoklip apo jo.

Kënga e tij e fundit ishte “2U” të cilën e ka sjell në bashkëpunim me DJ e njohur David Guetta.

No automatic alt text available.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme