Justin Bieber vuan nga kjo sëmundje

Prishtinë | 09 Jan 2020 | 13:34 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari i njohur Justin Bieber, ka bërë të ditur se është diagnostikuar me sëmundjen ‘Lyme’.

Këtë këngëtari e bëri të ditur përmes rrjetit social Instagram.

“Ndërsa shumë njerëz vazhdojnë të thonë se Justin Bieber nuk po duket mirë, ata nuk kanë arritur të kuptojnë që unë së fundmi jam diagnostikuar me sëmundjen Lyme, e cila ndikoi në funksionimin tim si në lëkurë, tru, energji dhe në shëndet të plotë”.

Bieber ka thënë se edhe pse ka qenë një fazë e vështirë për të me trajtimin e duhur ai do të kthehet si ka qenë./KK

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme