Justin po bëhet gati për Super Bowl

Prishtinë | 27 Jan 2018 | 14:35 | Nga

Justin Timberlake i ka ofruar fansave pak nga ajo se si do të duket performanca e tij në Super Bowl.

Këngëtari 36-vjeçar do ta mbërthejë skenën gjatë ndeshjes së shumëpritur sportive dhe fansat mezi po presin të shohin se çfarë do të sjellë ai.

Në llogarinë e tij në Instagram, Justin postoi një video, ku shihet duke bërë prova për këtë ngjarje.

Kjo performancë do të transmetohet me katër shkurt në televizionin NBC.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme