Kalendar me sportiste “të lagura” ruse (Foto)

Prishtinë | 27 Dhj 2017 | 01:01 | Nga

Dymbëdhjetë sportiste hokeji nga Rusia u fotografuan për kalendarin e ekipit të tyre, duke ngjallur reagime pozitive te audienca mashkullore.

Sportistet, disa mjaft seksi e disa më pak, pa dallim u fotografuan me bikini dhe të lagura qull.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme