Kanye West bën veprimin e papritur ndaj Kim Kardashian dhe motrave të saj

Prishtinë | 11 Qer 2021 | 13:08 | Nga Ekonomia Online

Kanye West ka bërë veprimin e papritur ndaj ish-bashkëshortes, Kim Kardashian dhe motrave të saj.

Daily Mail shkruan se katër muaj pasi Kim nënshkroi letrat e divorcit, Kanye ua ka hequr followin asaj dhe motrave të tjera Kardashian, në rrjetin social Twitter.

Por, ai vazhdon që ta ndjekë Kim në Instagram. Madje, ajo është personi i vetëm që ai ndjek në këtë platformë.

Ndryshe, Kanye është kapur mat në Francë me ish-të dashurën e futbollistit Cristiano Ronaldo, modelen Irina Shayk. Ajo më herët ka qenë në lidhje me aktorin Bradley Coper, me të cilin ka një vajzë.

Të ngjashme