Kanye West ka qenë duke jetuar në rezidencën 2.2 milionë dollarëshe, kurse Kim në atë prej 60 milionë

Prishtinë | 15 Qer 2021 | 16:36 | Nga Ekonomia Online

Kanye West dhe Kim Kardashian ka disa javë që kanë ndarë rrugët e tyre.

Pas një vendimi të tillë padyshim që dyshja po jetojnë në vende të ndryshme, duke mos shpërndarë më të njëjtën shtëpi, shkruan Daily Mail.

Derisa pasuria e përbashkët e tyre arrin deri në dy miliardë dollarë, Kanye ka zgjedhur që të jetojë në njërën prej shtëpive më të lira të tyre.

Reperi thuhet se po shpenzon kohën në një rezidencë në Los Angeles, e cila posedon dhoma dhe enterier modern.

Po e njëjta posedon gjashtë dhoma gjumi dhe shtatë banja, kurse në pjesën e jashtme posedon dekore druri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme