Kanye West nuk po mund ta pranojë ndarjen, Kim ishte vajza e ëndrrave të tij

Prishtinë | 21 Shk 2021 | 09:06 | Nga Ekonomia Online

Kanye West është duke kaluar kohë shumë të vështirë për shkak të fillimit të procesit të divorcit me bashkëshorten e tij Kim Kardashian.

Thuher se reperi 43 vjeçar është larguar nga të gjithë dhe nuk po komunikon pothuajse me askënd pasi ka marrë vesh se Kim tashmë ka aplikuar për divorc nga ai.

Mirëpo një burim i afërt me të ka thënë për Us Weekly se, Kanye ndonëse e ka parë që martesa nuk po shkonte mirë, ai e ka të vështirë ta pranojë ndarjen pasi Kim ka qenë “vajza e ëndrrave të tij”.

Dje ishte raportuar në media se Kaney mendon që martesën ua ka prishur kandidatura e tij për president të SHBA-së vitin e kaluar, sepse që nga ajo kohë ka filluar marrëdhënia të zbehet.

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin të martuar për shtatë vite dhe nga kjo martesë kanë katër fëmijë.

Të ngjashme