Kaq euro kushton vetëm një çantë e Arta Nitajt

Prishtinë | 29 Mar 2020 | 13:28 | Nga Ekonomia Online

Emri i aktores Arta Nitaj së fundmi është lakuar në mediat rozë më shumë se kurrë më parë.

Vizitat e shpeshta në Dubai, disa biseda private në Instagram e një foto lakuriq, ishin vetëm disa nga arsyet.

Lidhur me këto të fundit aktorja ka thënë se dikush i ka bërë montazh dhe këtë e dëshmoi duke improvizuar një bisedë me Beyonce.

Megjithatë edhe jeta e shtrenjtë e Artës komentohet mjaft shumë.

Së fundmi është publikuar çmimi i një çante të vogël të saj e cila kushton 1,390 euro duke mos lënë anash edhe rrobat e syzet të cilat kapin po ashtu shifra të shtrenjta.\Të ngjashme