Karantina e bën të veten, ylli televiziv del me robdeshambër në shëtitje

Prishtinë | 05 Pri 2020 | 15:31 | Nga Ekonomia Online

Teksa izolimi për shkak të koronavirusit vazhdon, duket se standardet e veshjes po ndryshojnë.

Courtney Stodden duket se ka harruar se si vishet kur dilet jashtë. Ylli televiziv është fotografuar së fundmi jashtë në Los Angeles, teksa ka nxjerrë për shëtitje qenin e saj.

E menjëherë bie në sy veshja e saj. 25-vjeçarja mban veshur një rrobdeshambër që i tregon pak të brendshmet dhe një palë shapka.

View this post on Instagram

Lingerie quarantine #quarantinelife #bored

A post shared by Courtney Stodden (@courtneyastodden) on

Të ngjashme