Kate Middleton dhe Princi William ndajnë një video duke udhëtuar me karrocë në Pakistan

Prishtinë | 22 Tet 2019 | 15:44 | Nga Ekonomia Online

Kate Middleton dhe Princi William e dinë si të udhëtojnë me stil.

Një nga pikat kryesore të turneut të fundit të çiftit mbretëror në Pakistan ishte ardhja e tyre magjepsëse në një karrocë me motor në një pritje speciale të mbajtur për nder të tyre.

Tani fansat e tyre mund të shohin edhe këtë moment përmes një videoje të shpërndarë në faqen e Instagramit Kensington Royal. Kate dhe William shihen duke u ngjitur në këtë mjet si dhe disa nga momentet e tyre gjatë takimit me njerëzit e Pakistanit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme