Kate Moss ngatërron punën me kënaqësinë, spekulohet për aferë me modelin që e menaxhon

Prishtinë | 01 Gus 2021 | 15:35 | Nga Ekonomia Online

Kate Moss krijoi agjencinë e saj të modelimit në vitin 2016 në kërkim për të gjetur yllin e ardhshëm në rritje të modës.

Dhe modelja e famshme e ka përzier biznesin me kënaqësinë duke shijuar një drekë të zjarrtë me talentin e saj, Jordan Barrett, gjatë kësaj fundjave në një restorant në Ibiza.

47-vjeçarja është parë e përkulur nga dritarja për të shijuar një pushim cigareje pasi kaloi pasditen me hamshorin australian, vetëm disa ditë pasi Jordan nxiti thashethemet se ishte fejuar me Stella Maxwell – shkruan Daily Mail.

Të ngjashme