Kate Upton nuk zhgënjen kurrë (Foto)

Prishtinë | 06 Mar 2018 | 21:44 | Nga

Kate Upton është shaqur më seksi se kurrë duke pozuar me të brendshme për koleksionin e pranverës 2018 të markës italiane Yamanay.

Bukuroshja 25-vjeçarja ekspozoi format e saj trupore perfekte dhe dukej mjaft tërheqëse, aq sa rrjetet sociale kanë “shpërthyer” me imazhet e saj.

Supermodelja është një nga më të kërkuarat në fushën e modës dhe të shërbimeve fotografike, vetëm falë linjave “bombastike” të trupit.Fjalë Kryesore:

Të ngjashme