Kate Upton publikon fotografi të rrallë të vajzës

Prishtinë | 19 Tet 2019 | 08:44 | Nga Ekonomia Online

Fansja numër 1 e babait.

Kate Upton postoi një fotografi në Instagram, të vajzës së saj Genevieve, 11 muajshe, duke bërë tifo për babanë e saj, Justin Verlander në lojën e tij në bejsboll, transmeton Klan Kosova.

“Shko babi, ne jemi gati”, ka shkruar Kate poshtë fotografisë së vajzës e cila kishte të veshur një xhaketë prapa së vilës shkruante “Verlander” dhe numrin 35 të Justin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme