Kate Upton “pushton” ballinën e revistës “Shape”

Prishtinë | 09 Gus 2017 | 16:59 | Nga

Kate Upton ka treguar linjat e saj fenomenale në sesionin e fundit fotografik.

Ajo ka realizuar nje set fotosj me revistën ‘Shape’, ku gjendet në kopertinën e kësaj reviste për muajin shtator.

Ajo thotë se ka bërë punë të madhe në palestër dhe se linjat e saj janë rezultat i punës së madhe.

Kate Upton konsiderohet si nje nga modelet më seksi në botë.

View this post on Instagram

#turksandcaicos #funinthesun

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme