Katër dekada nga vdekja e Elvis Presley

Prishtinë | 16 Gus 2017 | 14:51 | Nga

Fansat e Elvis Prisley nga e gjithë bota do të ndezin qirinj para pronës së tij në Memphis, në shenjë të shënimit të 40-vjetorit të vdekjes së mbretit të muzikës rok.

Vajza e Presley Lisa Mary ka ndezur qirinj me fansat, të cilët janë mbledhur në Graceland, ku kësaj jave planifikohen dhjetëra ngjarje, siç janë ankandet, koncerte dhe vallëzime argëtimi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme