Katy Perry dhe Orlando Bloom shijojnë pushimet me vajzën e tyre

Prishtinë | 20 Qer 2021 | 12:25 | Nga Ekonomia Online

Ata kanë qenë duke shpenzuar kohën e tyre në Venice.

Dhe Katy Perry me Orlando Bloom sigurisht që janë fotografuar nga paparacit derisa po shijonin pushimet, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja e njohur ani pse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë, u pa me një formë të mirë trupore.

Ajo u vërejt duke mbajtur vajzën e tyre në krah, derisa po bëheshin gati për të shkuar në bregdet.

Ndërkaq, Orlando kishte vendosur të shfaq fizikun e tonifikuar, për të cilin stërvitet në palestër.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme