Katy Perry fotografohet në ditët e fundit të shtatëzanisë

Prishtinë | 17 Kor 2020 | 15:39 | Nga Ekonomia Online

Katy Perry është fotografuar në plazh nga Daily Mail, e veshur me rroba banje, me barkun e rrumbullakosur dhe me disa kilogramë më tepër.

Katy dukej teksa po shijonte një ditë të nxehtë në plazh, e shkujdesur, me flokët e rrëmujshëm, ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim në ekran dhe duhet ta themi që na pëlqeu shumë kështu.

Në fakt, kemi nevojë të shohim sa më shumë të famshëm jashtë atyre kornizave që i shohim gjithmonë dhe pa filtrat e Instagramit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme