Keith feston ditëlindjen, Adriana Matoshi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar

Prishtinë | 24 Qer 2021 | 10:52 | Nga Ekonomia Online

Aktorja, Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld janë ndër çiftet më të përfolur të shoubizit shqiptar.

Çifti janë mjaftë aktiv në rrjete sociale, ku vazhdimisht ndajnë momentet më të lumtura që ata kalojnë gjatë ditës.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Adriana i ka uruar ditëlindjen partnerit të saj duke publikuar një imazh bashkë me të edhe një dedikim.

Adriana Matoshi ka pozuar pranë Keith teksa i ka uruar ditëlindjen duke e çmuar dhe është tejet e lumtur pranë tij.

“Ju uroj gjithë të mirat e kësaj bote për ditëlindjen tuaj! Ju jeni një mrekulli dhe një qenie njerëzore shumë e veçantë. Me fat familja juaj që të keni, me fat miqtë tuaj dhe të gjithë përreth jush dhe ju falënderoj shumë për një vit plot lumturi që keni sjellë në jetën time. Faleminderit Zotit që solli një qenie njerëzore si ju në këtë botë! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, kanë qenë fjalët e deputetes për të dashurin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme