Kejvina Kthella mahnit reperin shqiptar, shikoni çfarë i shkruan ai në postimin e fundit

Prishtinë | 18 Shk 2020 | 13:43 | Nga Ekonomia Online

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të ndjekura. Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes, pasi në llogarinë e saj në Instagram publikon foto pikante. Në postimin e fundit, modelja ka vjedhur dhe vëmendjen e reperit Getinjo . Ai është suprizuar nga pamja e Kejvinës dhe e ka krahasuar atë me ikonën e bukrisë. “Marilyn Monroe update”, shkruan reperi. Dhe me të vërtetë modelja i afrohet look-ut të Monroe në këtë foton.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme