Kejvina Kthella provokon në imazhet e reja

Prishtinë | 07 Kor 2020 | 20:54 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, tash e disa kohë ka dëshmuar se është ndër më të pëlqyerat ndonjëherë.

Aktiviteti i saj në rrjete sociale sa vjen e rritet, kjo pasi ka filluar pushimet verore në një vend mjaft luksoz.

Përmes postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka ndarë fotografi seksi, ku është shfaqur sërish atraktive e veshur me një fustan të zi i cili i thekson trupin.

Kejvina imazhet i ka ndarë me ndjekësit në Instagram. Emri i saj është lakuar së fundmi sepse dyshohej për një lidhje të mundshme mes saj dhe reperit shqiptar Seven Saraqi.

Kujtojmë se, për shkak të pandemisë coronavirus, Kejvina ka qëndruar e izoluar në Los Angeles

Të ngjashme