Kejvina “tërbon” fansat me gjoksin bombastik

Prishtinë | 12 Jan 2021 | 11:20 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur ekspozoi gjoksin bombastik, përmes prerjes unike në bluzën e saj, duke ngacmuar imagjinatën e mijëra fansave.

Bukuroshja seksi vuri në pah linjat e saj elegante trupore në pozat provokuese, teksa i vuri “flakën” rrjetit.

“Uhhh C?farë Kejvineeeee ??”- shkroi ajo krahas imazheve të nxehta, duke ‘ngacmuar’ akoma më shumë ndjekësit. Kejvina Kthella dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse me veshjen provokuese.

Të ngjashme