Kejvina (zh)vishet kuq e zi

Prishtinë | 09 Pri 2020 | 15:28 | Nga Ekonomia Online

Modelja dhe prezantuesja nga Shqipëria, Kejvina Kthella, edhe në këtë kohë pandemie sigurohet të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, gjersa ka ndarë me ndjekësit një imazh tejet provokues të sajin. E veshur me të brendshme kuq e zi e me një pozë joshëse, biondja ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo.

Ylli shqiptar tash e një kohë është larguar nga Shqipëria dhe aktualisht ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

View this post on Instagram

Think green …@brendanforbes 📸 @jfnextjourney

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Të ngjashme