Kendall ia publikon një foto të vjetër Kimit, kështu dukej para famës

Prishtinë | 05 Tet 2019 | 10:52 | Nga Ekonomia Online

Kim do acarohet kur ta shikojë fotografinë që ia publikoi Kendall.

Kim Kardashian dhe Kendall Jenner janë dy prej emrave më të njohur në botën e shoubizit.

Së fundi, ishte Kendall ajo që postoi një fotografi të vjetër, në të cilën e gjithë vëmendja ishte tek motra e saj, Kimi.

Ndryshimi që Kim ka bërë ndër vite, vërehet më së qarti në këtë foto, të realizuar në kohën kur nuk ishte e famshme.

Në foto bashkë me Kimin janë Kendall dhe nëna e tyre, Kris Jenner.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme