Kendall Jenner akuzohet për përdorimin e ‘photoshop’ në imazhet e reja

Prishtinë | 14 Shk 2021 | 17:41 | Nga Ekonomia Online

Kendall Jenner është ndër modelet më të njohura në mbarë botën.

Pothuajse çdo postim i saj merr vëmendje mediatike, duke bërë që komentuesit të kenë reagime ndaj saj.

25-vjeçarja tashmë ka realizuar një set të ri fotografik, me të brendshme nga biznesi i Kim Kardashian, Skims.

Ndërkohë, fansat janë duke e akuzuar modelen për përdorimin e ‘photoshop’-it, teksa pretendojnë se ajo nuk ka trup të tillë.

Kjo vjen pas një imazhi që ndarë në rrjetin social, ndërsa ajo shfaqte tiparet trupore në mënyrë perfekte.

“Këto fotografi janë të edituara. Kendall është e mahnitshme, por këto nuk janë reale”, ka shkruar njëri prej komentuesve.

Sidoqoftë kësaj, ajo dhe dy motrat e asaj, Kim dhe Kendall, tashmë kanë ‘pushtuar’ rrjetin me fotosesionin e ri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme