Kendall Jenner fotografohet me veshje të rastësishme, duket shumë bukur

Prishtinë | 29 Pri 2021 | 16:00 | Nga Ekonomia Online

Kendall Jenner zgjodhi një veshje shumë të rastësishme kur doli nga hoteli i saj dhe u nis drejt aeroportit.

Me një ditë udhëtimi në orarin e saj, ajo vendosi të vishte pantallona xhupi elegant gri të lehta, që ishin njësoj të buta dhe të paqarta, me një bluzë të bardhë dhe një kapuç të prerë që përputhej.

Jenner u vu re ndërsa po dilte nga dyert e daljes së Hotel Greenwich në lagjen Tribeca në Downtown Manhattan.

Me pandeminë COVID-19 ende në rrezik për shëndetin, Jenner u sigurua që të vendoste një maskë mbrojtëse mbi gojën dhe hundën e saj sa herë që ajo ishte jashtë pranë njerëzve në publik.

Qëndrimi i saj në New York duket se ka qenë një ndërthurje biznesi dhe kënaqësie.

Të hënën, mbretëresha e pasarelave u drejtua mbi Madison Square Garden për të parë të dashurin e saj Devin Booker përballë qytetit të lindjes Knicks.

Me 33 pikë nga Booker, Suns vazhduan të mposhtin Knicks 118-110 dhe i dhanë fund serisë së nëntë fitoreve të tyre në ndeshje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme