Kendall vjen me një paraqitje interesante në bregdet

Prishtinë | 22 Tet 2021 | 21:23 | Nga Ekonomia Online

Kendall Jenner ka treguar se është një bombë gjatë një paraqitje në një fotosesion që ka bërë në plazhin e Malibusë.

Ajo bëri emër në botë më shumë si një supermodele.

Kendall Jenner është shfaqur si një modele e vërtetë gjatë një fotosesioni që ka bërë në Malibu këtë javë.

25 vjeçarja vjen me këtë paraqitje pas një pauzë ku nuk ishte e pranishme as në Javën e Modës në Milano dhe as në Javën e Modës në Paris. /GazetaExpress/

Të ngjashme