Kënga e re e Flakës dhe Panchos publikohet nesër

Prishtinë | 07 Nën 2017 | 18:24 | Nga

Kënga më e re e këngëtares së njohur Flaka Krelani, në bashkëpunim me reperin Pancho City, do të publikohet nesër, të mërkurën.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetet sociale.

“Të mërkurën në orën 18:00, Flaka dhe Pancho City ‘DEF Star’”, ka shkruar ajo.

Për beatin e këngës është kujdesur “Xhimi on de beat”, ndërsa për tekstin të dy këngëtarët.

Kënga e re e Flakës dhe Panchos publikohet nesër

https://www.instagram.com/p/BbMkv2WnlMj/?taken-by=flaka.krelani

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme