Këngëtarja e njohur shqiptare pozitiv me Covid-19

Prishtinë | 18 Nën 2020 | 13:06 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare, Eneda Tarifa ka dal pozitiv me Covid-19.

Ajo e bëri të ditur lajmin sot në mëngjes, në një lidhje direkte në Instagram, zbuloi se ka rezultuar pozitive në testin për Coronavirus.

Këngëtarja e njohur thotë se është asimptomatike, përveç se ka humbur shijen dhe nuhatje, por është mirë me shëndet, ndërsa bën thirrje që të kujdeseni për veten.

https://www.instagram.com/enedatarifa/?utm_source=ig_embed
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme