Këngëtarja pozon gjysmë e zhveshur, komentuesi: Me këndu nuk din, bile hiqi krejt

Prishtinë | 20 Jan 2020 | 08:13 | Nga Ekonomia Online

Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur.

Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram.

Në imazhin e postuar ajo duket joshëse gjersa ka vendosur të pozoi e veshur veç me të brendshme.

Mirëpo përveç komenteve pozitive ka pasur edhe të atillë të cilët i kanë thënë se nuk di të këndoj andaj për vëmendje e kanë sygjeruar të zhvishet e tëra.

Mirëpo nuk ka munguar edhe reagimi i një fansi dhe vetë Vesës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme