Kërcënohet Ibrahim Tatlises

Prishtinë | 16 Kor 2016 | 13:13 | Nga

Ibrahim Tatlises ka kërkuar mbrojtje nga policia për shkak se nuk është ndier i sigurt.

M’u për këtë shkak, pas një telefonate anonime që ka pasur këngëtari, policia e ka vënë atë në mbrojtje.

“Policia e ka marrë këtë vendim pasi që një telefonues e ka kërcënuar Tatlises. Tani para këngëtarit të famshëm janë vënë policë dhe dy badigard që do ta ruajnë atë”.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme