Kërcënoi publikisht me vdekje: Vëllai i Unikkatil i përgjigjet Dudës

Prishtinë | 08 Gus 2019 | 19:07 | Nga Ekonomia Online

Pas koncertit që mbajti në Mitrovicë, Unikkatil ka paralajmëruar edhe disa koncerte të tjera, duke bërë kështu një tur nëpër Kosovë.

Një prej tyre ai do ta mbajë në Gjilan dhe pritet të mbahet ditën e sotme, por rreth kësaj ka reaguar reperi Duda

“Mirësevjen në GanGLand pa lejen tem sun e shkel at ven… ”- ka shkruar D.U.D.A.

Dyshja ka pasur debate me njëri-tjetrin, duke kushtuar edhe këngë plot DISS-e.Por së fundmi, këto fjalë duket se nuk i kanë pëlqyer aspak vëllait të Unikkatilit, i cili ka reaguar menjëherë në Instagram-im e tij.

“Tu u kthy prej Gilanit. Veq po du fansat me ditë që kërkujt prej neve nuk i han për skrraja t’hamamit që po folin” – shprehet ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme