Kështu dukej Gulseren kur ishte e vogël (FOTO)

Prishtinë | 28 Mar 2017 | 15:43 | Nga

Aktorja turke e cila është shumë e dashur për publikun, ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj.

Nurgul Yesilaci, e cila është e njohur për rolin e saj si Gulseren në serialin ‘Fate të kryqëzuara’ është kthyer mrapa në kohë me fotografinë e publikuar, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e publikuar Gulseren kishte afër 7 vjet dhe ishte duke festuar ditëlindjen bashkë me familje.

Ajo ditë më parë festoi ditëlindjen e 41-të.

vogel

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme