Kështu e uroi Rita Ora festën e flamurit

Prishtinë | 29 Nën 2021 | 13:52 | Nga Ekonomia Online

Personazhe të njohura nga bota e artit uruan popullin shqiptarë për 109 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, ndërsa nuk munguan urimet as nga këngëtaret shqiptare me famë botërore.

Pas Ava Max e Dua Lipës edhe këngëtarja kosovare, Rita Ora ka postuar disa fotografi në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”.

Këngëtarja shqipate pranon se është tradhtuar, por thotë se nuk e prish fa…

Mjafton një dozë në ditë për të humbur 18 kg në muaj!
Këngëtarja shqiptare postoi dy fotografi, një nga fëmijëria ku shihet me plis në kokë dhe jelek me flamurin kombëtar. Ndërsa foto e dytë është shkëputur nga videoklipi i këngës “Big”, në të cilin ajo u shfaq me veshje kombëtare.

“Urime dita e flamurit, gëzuar dita e Pavarësisë Shqipëri”, ka shkruar Rita Ora.

Të ngjashme