Kështu po e kalojnë fundjavën Genta dhe partneri i saj turk

Prishtinë | 10 Tet 2020 | 17:34 | Nga Ekonomia Online

Genta Ismajli publikoi fotografi pranë partnerit.

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë.

Çiftin i shohim shumë shpesh teksa udhëtojnë në destinacione të ndryshme, ndërsa nuk i harrojnë fansat për t’i azhurnuar me fotografi të reja.

Në fotografitë e fundit, Genta dhe Usta shfaqen të veshur me veshje sportive, teksa po qëndronin pranë njëri-tjetrit.

Dyshja kanë udhëtuar së fundi në Alpet zvicerante, teksa po shijojnë bukuritë e atij vendi.

Genta muaj më parë është përfolur për një shtatzëni të mundshme, por një gjë të tillë ende nuk e ka konfirmuar. 

Të ngjashme