Këto komente po ia shtojnë ankthin Einxhel në shtatzëni: Boll përcollët besëtytni të tilla

Prishtinë | 18 Sht 2022 | 09:37 | Nga Ekonomia Online

Einxhel është në pritje të ëmbël dhe pavarësisht kësaj ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale duke ndarë postime dhe fotografi nga më të ndryshmet dhe në shumicën e atyre imazheve ndryshimet fizike vërehen.

Ajo po shkëlqen nga nuri i shtatzënisë mirëpo disa nga mesazhet që ajo ka marrë po e shqetësojnë moderatoren.

Shumica e tyre kanë të bëjnë me besëtytni se ajo duhet të fshehë barkun e rrumbullakosur.

Einxhel ndër të tjerash tregon se këto mesazhe po i shtojnë edhe më shumë ankthin.

“Boll përcollët energji të tilla dhe besëtytni që në vend të na ndihmoni thjeshtë të shtojnë ankthin”, shkroi Einxhe ndër të tjerash.

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë./prive

Të ngjashme